DEZINFEKČNÍ A ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY


Zabýváme se také prodejem dezinfekcí a čisticích prostředků pro profesionály a domácnosti. Naši přední odběratelé jsou z řad výrobců implantátů, potravin, strojních technologií, dopravních podniků, vodohospodářů, ale také zvěřince při vysokých školách a výzkumných ústavech.

Dezinfekční prostředky německého výrobce SafeGreen® se používají všude tam, kde je nutné snížit výskyt choroboplodných zárodků. Dezinfekční prostředky SafeGreen® jsou nepostradatelné zejména ve zdravotnictví. Dezinfekce se však používá také ve školách, školkách, v potravinářském průmyslu a ve veřejných zařízeních. Bakterie a viry mohou v citlivých prostředích způsobit velké škody. V závislosti na oblasti použití se dezinfekční prostředky SafeGreen® dělí na různé typy a vzhledem k jejich chemickému složení by se měly používat pouze pro určenou oblast.


Ruce: SafeGreen® HAND DISINFECTION

Povrch: SafeGreen® SURFACE DISINFECTION

Stroje a zařízení: SafeGreen® SYSTEM CLEANER

Dezinfekce pomocí produktů SafeGreen nevede k absolutní sterilitě.


Logo_SimpleGreen_White_Outline-Green

safegreen

Simple Green jsou čisticí prostředky od americké společnosti Sunshine Maker’s, Inc., všechny jejich výrobky jsou ceněné pro svoji biologickou odbouratelnost a mají certifikát pro styk s potravinami.

Sunshine Maker’s, Inc., se zavázali poskytovat vysoce kvalitní čisticí prostředky se zaměřením na odpovědnost vůči životnímu prostředí a bezpečnost lidí. Od roku 1975 si značka Simple Green vybudovala své místo na trhu vývojem nových a inovativních produktů, které jsou odpovědnou volbou pro mnoho příštích generací.